Firma

Od wielu lat nazwa DELTA PLAST Sp. z o.o. oznacza produkty, które są produkowane w Kruszwicy w pobliżu Bydgoszczy, przy wysokiej wydajności i w najlepszej jakości. Jesteśmy firmą udoskonalającą powierzone nam produkty i w naszym spektrum usług znajdują się m.in. sieci kablowe dla przemysłu motoryzacyjnego ze zintegrowanymi komponentami funkcyjnymi, przeprowadzamy kontrole w trakcie produkcji oraz częściowe i kompletne montaże podzespołów elektronicznych oraz końcowe kontrole działania tych elementów.

Do klientów, których zaopatrujemy od wielu lat z dużą skutecznością, należą dobrze znane przedsiębiorstwa dostarczające produkty dla przemysłu motoryzacyjnego m.in. Freudenberg NOK Mechatronics GmbH & Co. KG w Berlinie. Trzon naszych pracowników stanowi obecnie 45 koleżanek i kolegów.

Produkcja podlega najwyższym wymogom jakościowym i ekologicznym. Delta Plast Sp. z o.o. posiada certyfikat według ISO 9001:2008 w zakresie jakości. Jest to niezależna firma, a jakość całości produkcji jest ustawicznie nadzorowana na miejscu. Każdy z naszych pracowników przyczynia się do sprostania wymogom jakościowym i ich poprawy, jakość pomaga zapewnić miejsca pracy i oszczędzać koszty.


Delta Plast Sp. z o.o.
ul. Cicha 39, 88-150 Kruszwica Polen
tel. 004852 35 34 900, fax 004852 35 34 901

Stopka redakcyjna | Copyright © 2010 DELTA PLAST